Aktuality

Kotlíkové dotace vyřídíme za Vás.

Kotlíkové dotace vyřídíme za Vás.

Datum: 10. 9. 2017

Datum k podávání žádostí v Jihomoravském kraji je 14.09.2017.

Úsporná a ekologická tepelná čerpadla

Datum: 7. 9. 2017

Pokud hledáte způsob jak ušetřit, rádi bychom Vám doporučili vytápění pomocí tepelného čerpadla Viessmann. Tyto čerpadla zajišťují úsporu nákladů na vytápění a ekologickou výrobu tepla.

Kotle Viessmann na tuhá paliva

Datum: 27. 4. 2017

Při zohlednění celkové investice je při současných cenách energií vytápění dřevem hospodárnou alternativou. Zplynovací kotel na dřevo poskytuje dlouhé přikládací intervaly, zároveň patří mezi cenově atraktivní kotle na dřevoplyn. Kotle na pevná paliva Viessmann se vyznačují vysokým stupněm účinnosti a nízkou spotřebou.

Plynové kondenzační kotle Viessmann

Datum: 4. 1. 2017

Plynové kondenzační kotle Viessmann Vám poskytnou vysoký komfort tepla a zároveň teplé užitkové vody a to při minimální potřebě místa. Toto Vám ulehčí rozhodnutí, zda kotel zavěsit přímo na zeď. Kondenzační plynové kotle Viessman jsou inovační špičkovou technikou, která je velmi komfortní, ekologická, úsporná, tichá a velmi kompaktní. Kondenzační plynové kotle Viessmann jsou vhodné jak pro modernizaci, tak i pro novostavby nebo pro velké domy.

Zapomeňte na pracné přikládání do kotle, automatické kotle to umí samy

Datum: 27. 10. 2016

Automatické přikládání do kotlů pro Vás znamená méně starostí i práce s přikládáním paliva a také větší pořádek. Automatické kotle Vám navíc ušetří peníze a to díky efektivnějšímu využití paliva a regulace výkonu. To vše přispívá k Vašemu komfortu.

Kotlíková dotace na tepelné čerpadlo Viessmann

Datum: 29. 8. 2016

Teplo je využíváno tepelným čerpadlem z okolního prostředí. Pokud chceme vyrábět teplo ekologicky a současně dosáhnout úspory nákladů na vytápění rodinného domu je vhodnou volbou tepelné čerpadlo, které je provozováno zejména elektrickou energií, která je pouze zlomkem toho, kolik je díky ní vyrobeno tepelné energie. Zbylá energie je totiž zdarma dodávaná přírodou. Tato energie je vždy k dispozici neomezeně v okolním prostředí. Používáním tepelného čerpadla nám v budoucnu umožní, že nebudeme závislí na fosiliích palivech. Navíc přispívá ke snížení emisí CO2 a také ochraně klimatu.
1234